Středa, 22 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyUbytování v Krkonoších s dětmi – přátelský rodinný hotel pro každého

Ubytování v Krkonoších s dětmi – přátelský rodinný hotel pro každého

Krkonoše jsou perfektní lokalitou, kam vyrazit na výlet. Ať už jde o rodinnou dovolenou, či hledáte ubytování pro školu. Komfortní ubytování nabízí spoustu možností pro děti, ovšem i pro dospělé.

Hotel pro rodiny s dětmi

ProFamily Hotel TOP Benecko je skvělou volbou, pokud hledáte vhodný hotel pro rodiny s dětmi. Děti jsou zde vítány a čeká je spousta zábavy. Součástí hotelu je vnitřní herna s hračkami a dětské venkovní hřiště s prolézačkami a skluzavkami. Vzhledem k tomu, že je hotel u sjezdovky, jde o skvělé ubytování, pokud chcete vyrazit na lyže. Ovšem i v létě je v Krkonoších spousta možností, kam vyrazit – Lufťákova stezka, lanový park, singltrek, či stezka korunami stromů. Nedaleká horská farma nabízí vyjížďky na koních, krásu Krkonoš tak můžete objevovat z koňského sedla.

Ubytování v Krkonoších s dětmi

Ubytování v Krkonoších s dětmi hotel nabízí také pro pobyty pro školy. Vzhledem k jeho lokalitě se skvěle hodí pro lyžařský výcvik, ovšem i letní tábor či třeba adaptační pobyty a adaptační kurzy. Pokud hledáte komfortní ubytování pro školy či ubytování pro školku, benecký hotel je skvělou volbou. Problémem není ani zařídit dopravu od vaší školy či školky až k hotelu. Stačí tak jen výlet naplánovat, poté se o vás postará profesionální personál.

Hotel pro děti Krkonoše

Hotel pro děti Krkonoše je skvěle připraven na školy v přírodě. Využít můžete služeb instruktorů, animátorů a průvodců. Připraven je také zdravotník či noční dohled. Pro děti může být připraven animační program, tematické hry a večerní program. I pedagogický sbor si tak může na chvíli odpočinout, třeba na masáži, či v privátním wellness.

Benecký hotel nabízí možnosti pro každého. Rodinné pobyty, romantické pobyty pro páry, či škola v přírodě. Vyrazte společně na výlety v okolí, či zažijte spoustu zábavy přímo v hotelu.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články