Středa, 22 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeZajímavostiZnamení planety

Znamení planety

V rámci astrologie se každá planeta v té či oné fázi ocitne v souhvězdí zvěrokruhu. Všechna znamení zvěrokruhu jsou ovlivněna všemi planetami, ale vaše vládnoucí planety (tj. vaše rodná planeta) je ta, která nese největší sílu.

Vědět, kdy se vaše vládnoucí planeta objeví ve vaší konstelaci zvěrokruhu, může být důležitou znalostí pro každého jasnovidce nebo astrologa.

Vaše znamení jiných planet může odhalit více aspektů vaší osobnosti. Vaše znamení Merkuru určuje, jak komunikujete s ostatními. Může vám také poskytnout přehled o tom, jak přijímáte nové informace.

Vaše znamení Venuše ukazuje váš jazyk lásky. Můžete vědět, jak vyjadřujete lásku a náklonnost, když znáte své znamení Venuše.

Mars je římské jméno řeckého boha války. To určuje, jak jednáte a jak se prosazujete ve svém prostředí. Tato planeta odhaluje vaše ambice, chování, když jste naštvaní, a váš sexuální život. 

Vaše znamení Jupitera a Saturnu odhalují váš společenský život. Saturn vám může říct, jak dobře si stanovíte limity a hranice. Jupiter může odhalit vaše ideály a to, jak jste otevření změnám a pozitivitě.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom jak meditovat nebo co jakým fanoménem se stala numerologie.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články