Středa, 22 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeBydleníProč mít doma soukromý wellness se Swim Spa a Jacuzzi

Proč mít doma soukromý wellness se Swim Spa a Jacuzzi

Jak si představujete domácí pohodu? Filmové odpoledne na gauči nebo kávička na terase? A co takhle soukromý masér v podání vlastní jacuzzi?

Vířivka nebo plavecký bazén? Se Swim Spa už nemusíte dělat kompromisy
Každý z nás je originál a ani v jedné rodině nejsou všichni členové stejní. Zatímco jeden má rád sport, druhý je spíše sedavý typ.

A právě to je jedna z největších výhod Swim Spa. Je to celoroční plavecký bazén s protiproudem a vířivka v jednom.

Swim Spa je celoroční bazén s protiproudem s integrovanými masážními tryskami na schodech do bazénu pro odpočinkovou hydromasáž po tréninku. Stačí se jen posunout o kousek dál. Ideální řešení je kombinace Swim Spa s samostatné vířivky. Takto dosáhnete maximálního požitku z plavání z kvalitní hydromasáže.

Vy si tak můžete užít plavecký trénink ve vodě, jejíž teplota je vhodná pro kondiční trénink, zatímco další členové rodiny si mohou vychutnávat teplou koupel ve vířivce.

A co je nejlepší, Swim Spa můžete využívat celoročně. Ano, iv našich zeměpisných šířkách.

Celoroční bazény Swim Spa mají propracovanou termoizolaci, odolný termokryt a úsporné vytápění.

Můžete se rozhodnout pro zabudovanou verzi bazénu nebo bazén bez jakéhokoli stavebního zásahu. Stylový dřevěný obklad bazénu má nadčasový design, který zapadne do každého prostředí a příjemně doplní jakýkoli exteriérový nábytek.

Velikost do každé zahrady
Podobně jako vířivky, i Swim Spa se vyrábějí ve více velikostech, aby se přizpůsobily zahradám a terasám všech svých zákazníků.

Celoroční bazén velikosti M bohatě postačí menší rodině. Do Swim Spa ve velikosti XL si můžete pozvat i přátele a společně se pobavit při sportu nebo si odpočinout díky příjemným hydromasážním tryskám umístěným na schodech bazénu.

Dvě hodiny a dost? To v domácím wellness neplatí!
Už žádné rezervace a časové limity. Domácí wellness si užíváte kdykoli a jak dlouho chcete.

Brzy ráno před prací nebo uprostřed noci? Je jen na vás kdy se rozhodnete zaplavat si v bazénu nebo zahřát unavené tělo ve vířivce. Díky propojení Swim Spa s vaším Smartphonem je bazén připraven vždy včas.

Zdraví vás a vaší rodiny je prvořadé
Koupě celoročního bazénu Swim Spa je v první řadě investicí do zdraví vás a vaší rodiny.

O zdravotních benefitech sportu snad nemusíme dlouho psát. Za zmínku však stojí, že ve Swim Spa nemusíte zásadně jen plavat. Je vhodný i pro různé další vodní aktivity. Například posilování s odporem vody nebo veslování za pomoci speciálních popruhů.

Další zdravotní benefity naleznete ve druhé části bazénu Swim Spa – ve vířivce. Koupel v teplé vodě ve spojení s hydromasáží má pozitivní účinky na lidský organismus.

Uvolňuje ztuhlé svaly, ulevuje od bolesti kloubů a dokáže zmírnit bolesti hlavy.

Dejte šanci domácímu wellness a váš domov se pro vás stane oázou pro aktivní odpočinek.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články