Středa, 22 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyVybíráte pedály na kolo? Poradíme, které patří k těm nejlepším a nezklamou vás

Vybíráte pedály na kolo? Poradíme, které patří k těm nejlepším a nezklamou vás

Spousta cyklistů, kteří nejsou profesionálními sportovci, si často vůbec neuvědomuje, jak velký vliv mají pedály na to, jak se jim jede, jaký výkon podají, jak se fyzicky po dosažení cíle cítí. Kvalitní pedály jsou u kola velmi důležité. Přes ně je přenášená síla, která kolo žene kupředu. Platí rozhodně, že není pedál, jako pedál. Ke kvalitním patří např. pedály na kolo Race Face

Rozlišení najdeme v několika základních druzích. Je však nutné podotknout, že baby byla vaše jízda co nejefektivnější, je dobré kombinovat správnou cyklistickou obuv s vhodnými pedály. 

Jaké pedály vybrat?

Klasické pedály, které můžete znát pod názvem ohrádkové, se používají pro běžné ježdění. Pokud nemáte žádné speciální požadavky a kolo máte pro běžné ježdění, budou pro vás zřejmě ideální. Pro efektivnější přenos síly a zajištění nohy na pedálu jsou vhodné platformy. Najdete na nich výstupky, jež se zakousnou do podrážky a drží. Hodí se i do náročnějšího terénu, aniž by noha klouzala. 

Pro nejvyšší výkony a nejlepší možný přenos síly z nohy na pedál jsou potřeba nášlapné pedály. Na ně se našroubují kufry, které skvěle spojí cyklistické tretry s pedálem. 

Vyberte si kvalitu na bikero.cz

Zavedený e-shop bikero.cz nabízí jen kvalitní a ověřené pedály od nejlepších značek na trhu. Používají je profesionálové i běžní cyklisté. Abyste je vyměnily, bude vám stačit běžné cyklistické nářadí, třeba nářadí a pomůcky Force. Pedály od bikero.cz jsou testovány profi cyklisty a přinesou vám ty nejlepší vlastnosti. Materiály jsou lehké, odolné. 

Podívejte se na bohatou a kvalitní nabídku pedálů, mezi nimiž si určitě vyberete, ať už jezdíte denně, občas, jste rekreační cyklista nebo patříte k profesionálním sportovcům. Vaši spokojenost jistí bikero.cz.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články